Cey Promosyon ve Danışmanlık (TheCey), kaliteli promosyon ürünleri ve markaları ile sadece promosyon bayilerine hizmet veren tek kuruluştur.

Cey Promosyon ve Danışmanlık hem yurt içinde hem de yurt dışında  önde gelen reklam ajansı ve promosyon dağıtıcılarımıza Deonet-Schneider-Codegene markalarının tek distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Schneider promosyon  kalemlerinin firmamızı seçmesinin en büyük nedeni kalite ve farklılıklara önem verişimizden dolayıdır. Biz kullanılabilecek ürünleri promosyon olarak sizlere sunmak üzere çalışıyoruz.Güzel geri dönüşleriniz bizi motive eden en önemli güç olmaktadır.

En çok tercih edilen modellerimiz Schneider K15 tükenmez kalem, Schneider One Business Roller Kalem, Schneider CD (Asetat) kalemi, Schneider Essential Kalem, Schneider k1 tükenmez kalem, Schneider Link-it keçeli ve fosforlu kalemler, Schneider 863 Roller Kalem ve Schneider sahte para kalemleri’ dir.

TheCey firması, aynı zamanda alanında üretim yapan ve yeterli ihracat potansiyeli bulamayan üreticilerimize destek olarak ülkemizin emeğini yurt dışına da sunmaktadır.